Return to Website

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline

Pisite, diskutirajte o novostima u Ljubicevcu i okolini, sretnite se svi nasi u inostranstvu...

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline
Start a New Topic 
Author
Comment
Komentari

Sanela pod @@@@




- Tacno je da sam njenu nabavku finansirao sa 500 evra, ali to nije moj hir, vec je mesna zajednica smatrala da tako nešto treba da postavimo na ulazu u selo u znak zahvalnosti za pomoc vrednu više od pet miliona evra koja je iz Evrope u vidu donacija stigla u Ljubicevac, ali i druga mesta u Timockoj krajini.




@@@@


5 miliona eura?? Pa zasto onda josuvek gazimo blato a ne zlato? 5 miliona je mnogo para. Mozda su donacije stigle vama cika Ljubo, primetila sam da stalno nesto gradite u dvoristu




-Pokrenuli smo i inicijativu i angažovali grobara kome meštani od mog novca placaju rad na održavanju groblja prica Gušatovic.




@@@@


Vas novac??? Letos ste isli od kapije do kapije da trazite po 10 eura za odrzavanje groblja. Ja sam vam dala kao sto su i ostali mestani sela i dali ste mi potvrdu. Jel je to vas novac?? Sramota, cika Ljubo!




-....jer je svaka druga kuca u Ljubicevcu zakatancena kada nije vreme godišnjih odmora. U 284 domacinstva živi oko 500 staraca, dok je dvostruko više meštana daleko od zavicaja. Palate i bukvalno dvorci u koje su ovdašnji gastarbajteri uložili velika sredstva, zvrje prazni i cekaju retku priliku da se leti na kratko okupi familija.




- Tacno je da je ovo bogato selo, sa izlokanim putevima.


Pocele su da nicu palate, velike štale i ambari. Sve je to danas ostalo prazno. Ljubicevac je selo bogato kucama i prazno ljudima.





@@@@


Ovo se moze tumaciti kao nesvestan poziv svim lopovima Srbije da se upute ka Ljubicevcu...em smo bogati, em je selo prazno...ali hvala bogu nece niko stici daleko, posto znamo cija je kuca na samom ulazu...trebaju prvo da nose tih 5 miliona




-Gušatovic se slaže da bi i stanovnici Ljubicevca mogli da izdvoje koji dinar ili krunu, kako ne bi gazili blato i arcili skupe automobile po izlokanim seoskim sokacima, medutim malo je pravih ljudi koji akciju žele da realizuju.




@@@@


A mogli bi i da sakupimo pare po selu pa da se onda hvalimo novinama kako je to 'nas' novac




-Mladima iz Ljubicevca važniji je zlatan nakit i skupa garderoba. Sa punim džepovima kruna uglavnom sa podsmehom gledaju na selo. Najvažnije im je da prilikom dolaska u selo pokažu pred ovdašnjim svetom kako su uspeli u životu.




@@@@


Ne trebaju drugi da nas pljuju, nas covek cika Ljuba to odlicno radi i sam. Pitam se samo dal je zaboravio da i neki clanovi njegove porodice spadaju u grupi 'mladih'?




Sanela Jenic Sayenkovich