Return to Website

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline

Pisite, diskutirajte o novostima u Ljubicevcu i okolini, sretnite se svi nasi u inostranstvu...

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline
Start a New Topic 
Author
Comment
Re: Re: Re: Dobrodosli


hvala na poseti, pa eto nadam se ce svi poslati link moje homepaage svima u svom adresaru...




ja sam moj homepage poslao na par stotina email adresa i mislim da ce ga svi poslati svojim prijateljima i da ce tako mnogi kasnije naci moj homepage..




prijavio sam homepage na vise search engines i nadam se da ce se homepage lakse naci...




pozdrav


Slavisa, webmaster

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:


Bice, ali treba se reklamirati da bi ljudi zanali...




Molim te skini ovu reklamu sto non stop skakuce....

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:


Jos nema posete, hehheeh??????


Lose, lose.....

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

Sta kazete za ovaj forum, da se ljudi iz naseg kraja sirom sveta ovde sretnu i diskutiraju razne stvari????

Re: Re: Re: Re: Dobrodosli


reklamu bi rado skinuo ali nemogu jer forum nije moj a ovi koji ga poseduju koriste reklame....

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:


hvala na poseti, pa eto nadam se ce svi poslati link moje homepaage svima u svom adresaru...




ja sam moj homepage poslao na par stotina email adresa i mislim da ce ga svi poslati svojim prijateljima i da ce tako mnogi kasnije naci moj homepage..




prijavio sam homepage na vise search engines i nadam se da ce se homepage lakse naci...




pozdrav


Slavisa, webmaster

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:


Bice, ali treba se reklamirati da bi ljudi zanali...




Molim te skini ovu reklamu sto non stop skakuce....

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:


Jos nema posete, hehheeh??????


Lose, lose.....

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

Sta kazete za ovaj forum, da se ljudi iz naseg kraja sirom sveta ovde sretnu i diskutiraju razne stvari????