Return to Website

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline

Pisite, diskutirajte o novostima u Ljubicevcu i okolini, sretnite se svi nasi u inostranstvu...

Slavisina oglasna tabla Ljubicevca i okoline
Start a New Topic 
Author
Comment
Re: Dobra ideja...


Zdravo...




Hvala za upis u moj forum o Ljubicevcu...




Hteo bih odmah reci da sam jedan deo slicica izbacio posle Slavisinog komentara jer su mi se mnogi koji koriste obican modem pozalili da se stranica sporo otvara....




Drago mi je sto si na jedan kulturan i lep nacin izrazio svoje misljenje....




Odavno razmisljam da napravim neki homepage i da u njemu jedan deo posvetim Ljubicevcu u kome sam odrastao i za kog se moj pokojni deda Jordan Jordacijevic puno zalagao u vreme kada je bio "kinjez" (predsednik) u selu i za cije je vreme uvedena struja, asfaltirano selo, postavljeno zvono a i jedan je od tih koji se puno zalagao za nasu crkvu....




Hteo sam naci malo vise informacija o nasem selu preko interneta ali nazalost nasao sam samo ove novinske clanke koje sam stavio na homepage sa nadom da ce ih mnogi komentarisati i da ce ovaj forum postati mesto gde ce Ljubicevljani naci zajednicki jezik i da cemo na taj nacin zajednicki uraditi nesto od naseg sela...




Posaljite link moje homepage svima u vasem adresaru i zamolite i njih da to isto urade da bi sto vise nasih ljudi dosli do ovog sajt...




Treba mi isto pomoc da nadjem istoriju sela 10-100 godina unazad najmánje, hteo bi da se i to takodje nadje ovde pod nazivom Ljubicevac slike sela, ulica, broj domacinstava, malte ne sve o selu, jer je steta da za sada nema nista o Ljubicevcu na internetu, niko se nije setio da selo predstavi na netu a bili smo 2 puta na RTS:u...




Zato svima koji imaju dokumenta, slike, skanirajte i saljite mi...




Pozdrav od Slavise

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

Ideja je fenomenalna!Sve pohvale "uredninku".Uz malo manje reklama,kao sto i Slavisa "Krcu" pise, bilo bi i uspesnije.


O tom potom, a kako bih i ostao u pozitivnom duhu, zelim ovom prilikom da pozdravim sve ucesnike u debati(nema previse)ali se nadam da ce vremenom, ukoliko se mi svi o tome potrudimo, biti jos vise.Ako nista drugo ono bar iz samog razloga sto debata (razmena misljenja) moze samo da pridoprinese rasvetljavanju informacija(citaj ezinformacija) kojima se, na zalost,neki pojedinci koriste. Ja se samo pitam: Zar saista doticne osobe misle da je ovaj narod naivan i da veruje lazima i kojekakvim "hvalopojkama" (clanak u novinama).Ja licno mislim da nas narod nije naivan.Nasi mestani iz Ljubicevca su samo miroljubivi ljudi koji ne zele da ulaze u koje kakve bezsmislene diskusije sa bezsmislenim pojedincima o njihovim bezsmislenim izjavama u novinama.Pitanje je samo: Da li je dobrobit pojedinca jaca od dobrobiti citavog drustva? Ja mislim da pricinjene "stete" jednom drustvu u kome ja zivim (u zavisnosti od vrste) indirektno ili direktno je stetno i za mene. Treba se kategoricno distancirati od takvih izjava, jer ubedjen sam da samo na takav nacin pokazujemo da zelimo sebi i nasim blizima dobro. Buducnost jednog drustva ne zavisi samo od jedne osobe ili deo nas. Buducnost jednog drustva zavisi od svih nas. Odgovornost za buducnost drustva snose svi pojedinci jednog drustva, podjednako.


Na kraju pozdrav uredniku i svima vama koji ste na ovaj ili onaj nacin svratili u ovaj kutak.


Bleki K. Stojkovic